top of page
Dāvanu karte viņam vai viņai, Dāvanu karte sievietei un vīrietim

e-Dāvanu karte

25 €

Ar dāvanu karti nekad nevar kļūdīties!
Iepriecini savus mīļos ar Dāvanu karti ik vienos svētkos.
Iegādājies dāvanu karti šodien un izmanto to atkārtoti kamēr ir derīgs atlikums vai 12 mēnešu laikā.
...
Ar dāvanu karti nekad nevar kļūdīties! Iepriecini savus mīļos ar Dāvanu karti ik vienos svētkos. Iegādājies dāvanu karti šodien un izmanto to atkārtoti kamēr ir derīgs atlikums vai 12 mēnešu laikā.

25 €
50 €
100 €
150 €
200 €
Cita vērtība

Saņem digitālo dāvanu karti - JEBKURĀ DIENNAKTS LAIKĀ E-PASTĀ, vai mēs to nosūtīsim iesaiņotu skaistā Dāvanu Kastītē.

illo ē-Dāvanu karte ir lielisks palīgs dāvanu izvēlei - jaukus mirkļus kopā novērtēs ikviens!

Nemaldies pa veikaliem - ļauj saņēmējam izvēlēties savu dāvanu pašam!

Dāvanu karte illo Wood

Šeit ir daži ieguvumi, ko var gūt, iegādājoties dāvanu karti:

 

  1. Izvēles brīvība: Dāvanu karte ļauj saņēmējam pašam izvēlēties to, kas viņam visvairāk patīk vai kas viņam tiešām ir vajadzīgs. Tas nozīmē, ka tuvumā esošajiem cilvēkiem būs iespēja iegādāties sev vēlamo un vajadzīgo, padarot dāvanu īpaši personisku.

  2. Izvairīšanās no nepareizu dāvanu riska: Dažreiz dāvanu izvēle var būt sarežģīta, it īpaši ja tu nesaproti cilvēka intereses vai vajadzības pilnībā. Dāvanu karte novērš šo risku, jo tas ļauj saņēmējam izvēlēties savu dāvanu, līdz ar to izvairoties no iespējamām nevajadzīgām dāvanām vai nepatikšanām.

  3. Plašs izvēles klāsts: Dāvanu karti bieži var izmantot dažādās veikalos, tiešsaistes platformās vai pakalpojumu sniedzējos, tādēļ saņēmējs var izvēlēties to, kas viņam visvairāk atbilst. Tas ļauj baudīt plašu izvēles klāstu no preču vai pakalpojumu spektra.

  4. Iespēja ietaupīt laiku: Bieži vien dāvanu meklēšana var prasīt daudz laika un pūļu. Dāvanu karte ļauj ietaupīt šo laiku, jo nav nepieciešams meklēt konkrētu dāvanu vai veikt pirkumu. Tas ir īpaši noderīgi, ja esi aizņemts vai neesi drošs par to, kas būtu piemērota dāvana.

  5. Kreatīva dāvana: Dāvanu karte var būt arī radošs veids, kā pārsteigt saņēmēju. Vari ievietot dāvanu karti oriģinālā un uzmanību piesaistošā veidā, piemēram, to slēpt slepenā vietā un sniegt nelielu mīklu, kas noved līdz atradnei.

Visbeidzot, iegādājoties dāvanu karti, jūs nodrošināt, ka dāvana būs tieši tāda, kādu cilvēks vēlas, sniedzot viņam iespēju pašam izvēlēties. Tas palīdz veidot emocionālu saiti un prieku gan dāvanas sniedzējam, gan arī saņēmējam.

Iegādāties dāvanu karti var būt izdevīgs un prasmīgs veids, kā dāvināt prieku un pārsteigumu saviem tuviniekiem vai draugiem.

Digitālā dāvanu karte ir paredzēta pirkumu apmaksai veikalā illo Wood un interneta veikalā www.illowood.com.

Ar digitālo dāvanu karti Jūs varat norēķināties par pirkumiem vairākas reizes, kamēr karte ir derīga un kartē ir pozitīvs atlikums.

Lai norēķinātos ar karti interneta veikalā
www.illowood.com, jāievada kartes numurs, kurš saņemts epastā. Digitālās dāvanu kartes derīguma termiņš – 12 mēneši no iegādes
brīža. Digitālās dāvanu kartes derīguma termiņu nav iespējams pagarināt.


Digitālo dāvanu karti nevar samainīt pret skaidru naudu. SIA OKSA neatbild par zaudējumiem, kas radušies datu noplūdes rezultātā lietotāja neuzmanības dēļ. Nozaudēšanas gadījumā karte netiek atjaunota. Šīs kartes kopēšana, pavairošana un nelikumīga izmantošana ir aizliegta un tiek pielīdzināta naudas viltošanai. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pastu illo@illowood.com vai zvaniet pa tālr. +371 24422262.

bottom of page