top of page
  • Writer's pictureillo wood

Kā izvēlēties illo Wood rotaļu laukumu

Vai Tu esi domājis par to, kā bērnam radīt drošu rotaļu vidi kurā patstāvīgi attīstīties un pilnveidot savas prasmes?

Vai zini kas ir Little Peak bērnu aktivitāšu un rotaļu trijstūri un arka?

Vai esi domājis kāds no tā ir ieguvums Tavai atvasei un ģimenei?


illo Wood komanda radīja un izstrādāja bērnu rotaļu un attīstības ierīci, Little Peak, kura aug kopā ar bērnu.

Tas ir dizaina un multifunkcionālas pielietojamības salikums, kurā izmanto koka stieņus, platformas un loku, kuri ir savienojami savā starpā līdzīgi kā puzles gabaliņi un regulējami, lai veidotu kāpnēm līdzīgu struktūru dažādās sarežģītības pakāpēs, kura atbalsta bērna kustību un koordināciju attīstību.

Little Peak trijstūris ir izstrādāts, lai bērniem sniegtu iespēju attīstīt savu kustību koordināciju, līdzsvaru, izturību un pārliecību savos spēkos, kā arī stimulētu viņu izpratni par savu ķermeni un telpu.

Šīs trepītes var izmantot bērniem no 8 mēnešiem un līdz pat 6/7 gadu vecumam.


Ar ko sākt - Starts?

Trijstūra trepītes startam - Trijstūris ar slidkalniņu vai arka ar slidkalniņu sķietami ir labākais veids kā uzsākt illo gaitas.

Jau no 8 mēnešu vecuma vai kad bērniņš sāk rāpot, mazais trijsturis būs labs sākums.

Izveidojot zemāko trijstūra leņķi mazais varēs sākt trennēt savas rokas un ķermeņa spēku. Kļūstot dromīgākam, trijstura leņķi var mainīt un veidot sarežģītāku virsotnes sasniegšanu.Arkas trepītes - Little Peak arka ir veidota tā, lai bērns varētu ne tikai sasniegt savu mērķi virsotnē, bet arī rotaļāties sasniedzot virsotni. Vienkārši apgriezt arku otrādi, ieklāt spilventiņu vai pledu un šūpoties, radot bērna acīs neviltotu prieku.
Bet ja vēlies jau savlaicīgi ieplānot bērnam interesantāku un aizraujošāku ikdienu, tad komplekts ar arku būs nākamais uz ko paskatīties.


Arka ar mazo trijstūri būs lielisks veids kā apvienot abas šīs trepītes tandēmā.

Arka un mazais trijstūris ir lielisks veids kā dažādot bērna ikdienu ļaujot patstāvīgi paša tempā augt un iepazīt sava ķermeņa spējas. Vecākiem atliek tikai periodiski mainīt formas un sarežģītības pakāpi, saliekot dažādas formas no šīm divām trepītēm.50 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page