top of page
  • Writer's pictureillo wood

Pārtrauciet Mēbeļu Mainīšanas Ciklu: Kāpēc Jūsu Bērnam Nepieciešams Augošs Galds un Krēsls ar regulējamu augstumu.

Tu zināji, ka darba galdiem ar regulējamu augstumu ir daudz noderīgu priekšrocību?

Zemāk rakstā uzzini par tām!


Brief

Veidojiet labvēlīgu un veselīgu mācību vidi savam bērnam ar illo Wood augošo galdu un krēslu komplektu! Šī revolucionārā risinājuma ergonomiskās un ilgtspējīgās īpašības nodrošina ideālu atbalstu bērna fiziskajai veselībai un labklājībai no agras bērnības līdz pieaugušo vecumam. Izvēlieties gudri - investējiet savā bērna nākotnē ar illo Wood!
Berns sēz pie koka mācību rakstāmgalda ar regulējamu augstumu ergonomiski pareizi
Mācību rakstāmgalds ar regulējamu augstumu

Mācību vide uzskatāma par ergonomisku ja, elkoņu locītavas ir saliektā 90 grādu leņķī (ar neuzrautiem pleciem), bet datora klaviatūra atrodas vienā līmenī ar elkoņiem.

Varam secināt, ka dažāda auguma bērniem vajadzīgs galds ar atšķirīgu virsmas augstumu.


Atrast auguma parametriem atbilstošu un piemērotu galdu var būt visai problemātiski, taču ne tad, ja izvēlēsies rakstāmgaldu ar maināmu augstumu.

Šis aspekts ir īpaši svarīgs, ja pie galda ir jāstrādā vairākas stundas.

Augstumā regulējami galdi ir lieliska izvēle bērniem un pusaudžiem, jo, atvasei augot, galda virsmas augstumu iespējams pielāgot, neiztērējot ne centa jaunas mēbeles iegādei.


Mācoties vai strādājot pie neatbilstoša galda augstuma rodas virkne veselības problēmu:

Roku un plecu muskuļu saspringums, samazināta asinsrite, kāju, muguras un citu ķermeņa daļu diskomforts vai sāpes, samazinātas koncentrēšanās spējas, palielināts nogurums – šīs nebūt nav visas veselības problēmas, kas var rasties no ilgstošām darba stundām.


Ir daudz priekšrocību, izmantojot galdus ar regulējamu augstumu, īpaši, ja runa ir par bērnu veselību. Bērni ilgstoši darbojas pie datora un mācībām, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai viņu darba vide būtu ergonomiska.

Bērnu ķermeņi mainās un attīstās ātri, tāpēc ir svarīgi, lai viņu rakstāmgaldu augstumu būtu iespējams pielāgot atbilstoši viņu augumam.


Izmantojot galdu ar maināmu augstumu, var ērti pielāgot galda virsmu, lai nodrošinātu pareizu ergonomiku

Izmantojot galdu ar maināmu augstumu, var ērti pielāgot galda virsmu, lai nodrošinātu pareizu ergonomiku, tādējādi novēršot iespējamās veselības problēmas.

Ejot cauri sarakstam, redzam, ka bērniem nederīgs galda augstums var radīt daudzus veselības apdraudējumus. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties galdu, kurš ļauj pielāgot augstumu, lai bērniem būtu ērti un veselīgi strādāt.


Mums ir risinājums

"illo Wood" Bērnam līdzi augošais galds un krēsls ar regulējamu augstumu:

Mūsu bērnu attīstība un labsajūta ir katra vecāka prioritāte, un tas ietver arī fizisko vidi, kurā viņi mācās un aug. Mūsdienās, kad aizvien vairāk laika tiek pavadīts sēžot pie galda, ir būtiski nodrošināt, lai šī vide atbalstītu veselīgu stāju un fizisko labsajūtu. Iepazīstinām ar revolucionāru risinājumu - "Augošu galdu un krēslu", kas ir izstrādāti, lai veicinātu pareizu stāju un ergonomisku sēdēšanu no agras bērnības.


Augošās mēbeles - investīcija nākotnē

Tradicionālie bērnu galdi un krēsli bieži vien neņem vērā bērna augšanas ātrumu un ergonomiskās vajadzības. Rezultātā vecākiem ik pāris gadus jāiegādājas jauni galdi un krēsli, kas atbilst bērna augumam. Taču augošās mēbeles piedāvā ilgtspējīgu un ekonomisku alternatīvu - viens komplekts, kas pielāgojas un aug kopā ar bērnu, pateicoties galda un krēsla augstuma regulēšanas iespējām.

Tas nozīmē, ka bērnam vienmēr ir ērti, neatkarīgi no viņa auguma izmaiņām, un vecākiem nav jāuztraucas par nepārtrauktu jaunu mēbeļu iegādi.


Kā bērnam līdzi augošās mēbeles veicina pareizu stāju?

illo Wood augošais galds un krēsls ir izstrādāts, ņemot vērā bērna ķermeņa ergonomiku. Galds un krēsls ar regulējamu augstumu ļauj precīzi pielāgot mēbeles augstumu, nodrošinot, ka bērna kājas vienmēr sasniedz grīdu vai kāju balstu pozīcijas vietu, elkoņi atpūšas ērtā stāvoklī un mugura ir taisna. Tas mazina slodzi uz muskuļiem un skeletu, novēršot muguras deformāciju un veicinot veselīgu stāju.


Dabīgi un droši materiāli

Mūsu prioritāte ir ne tikai ergonomika un mēbeļu ilgmūžība, bet arī drošība un ilgtspējība.

Rakstāmgalds ar atvilktni baltā krāsā

Tāpēc mēs izmantojam dabīgus materiālus: bērza saplāksnis, eļļas un vaskus uz dabīgās bāzes, kuri ir ļoti izturīgi, videi draudzīgs un neizdala kaitīgus formaldehīdus un citas vielas kuras rodas mainoties gaisa temperatūrai telpā.


Visas mēbeļu malas un stūri ir noapaļoti un gludi, lai pasargātu bērnus no iespējamām traumām. Darba galdā iestrādāta liela atvilktne, kurā ērti uzglabāt rakstāmpiederumus un burtnīcas, ir ar fiksatoru, kas neļauj atvilktnei nejauši atvērties.


Kāpēc izvēlēties illo Wood galda un krēsla komplektu ar maināmu augstumu?

Izvēloties mūsu augošo galdu un krēslu komplektu, jūs iegūstat ne tikai mēbeles, bet arī ilgtermiņa investīciju bērna fiziskajā labsajūtā un veselībā. Tās ir piemērotas bērniem no 5/6 gadu vecuma ( augums 110 cm ) un var kalpot līdz pat pieaugušo vecumam ( augumā līdz 175 cm ), nodrošinot elastību un pielāgošanās spēju jebkurā augšanas posmā. Mēs esam lepni, ka mūsu produkts ir radīts ar domu par bērna nākotni, veicinot veselīgu attīstību un ērtu mācību procesu.

Augošais galds un krēsls pārsniedz parastu mēbeļu funkcionalitāti, kļūstot par būtiskiem rīkiem, kas atbalsta jūsu bērna fizisko veselību un sekmē viņa mācību sasniegumus. Aicinām jūs pievienoties tiem daudzajiem vecākiem, kuri jau ir atklājuši šo revolucionāro risinājumu un ir novērojuši tā pozitīvo ietekmi uz saviem bērniem.


Izvēlieties gudri, izvēlieties mēbeles kas aug kopā ar bērnu - investīciju jūsu bērna nākotnē.
56 views0 comments

留言

評等為 0(最高為 5 顆星)。
暫無評等

新增評等
bottom of page